KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10659680

nr 1065 9680

Ulla Nordenfelt

(f. 1926), Sverige

Akvarell, Ulla Nordenfelt, Birgit Cullberg, signerad, 29x29

Ulla Nordenfelt, svensk bildkonstnär född 1926.

måndag 31 oktober 2016
kl 20:23:48

Ulla Nordenfelt

Läs mer om Ulla Nordenfelt